Známy a úspešný český režisér vyšiel už pred rokom s pravdou von. Fanúšikom a verejnosti vyzradil, že nie je gay, ale žena. Už deväť mesiacov prechádza hormonálnou liečbou a cíti sa výborne. V nedeľu večer sa ukázal v Show Jana Krause a takto dnes vyzerá!

Úspešný český režisér Daniel Špinar žil od svojej mladosti v domnení, že je homose*uál. Len vo svojich 41 rokoch však prišiel na to, že išlo o omyl. Ako vyzradil verejnosti a svojim fanúšikom, umelec sa cíti byť ženou. Dokonca aj na svojom profile sociálnej siete sa od istého času oficiálne volá Daniela Špinar.

Režisérka však zašla oveľa ďalej a pred deviatimi mesiacmi začala taktiež s hormonálnou terapiou. O svojich pocitoch prezradila viac v nedeľnej Show Jana Krause. „Jedného dňa som kráčala po ulici do práce a uvidela som zamilovaný pár a v hlave mi prišla myšlienka, že som žena,“ zazdieľala svoj veľký moment.

Toto tajomstvo však podľa svojich slov tušila už od svojho detstva. Momentálne si užíva náročný proces tranzície, ktorý jej umožňuje žiť slobodne tak, ako to cíti. „Teraz konečne začínam žiť. Zažívam svoju druhú pubertu, pretože hormóny takto fungujú. Už pol roka mám vlastne pätnásť,“ smeje sa Daniela, ktorá nosí rada i make-up či jemné doplnky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

PREDTÝM

TERAZ

Zdroj │ Foto: FB/Show Jana Krause, Daniela Špinar