Známy český herec prežíva ťažké chvíle. V pondelok podvečer totiž náhle zomrela jeho 59-ročná manželka, ktorá mala zdravotné problémy, no všetci verili, že sa z toho napokon dostane. Smutnú správu potvrdil aj rodinný známy na sociálnej sieti.

Na Slovensku prišiel o manželku Otto Weiter, ktorému chcú speváčku po jeho boku nahradiť novou, a teraz prežíva podobne ťažké chvíle aj český herec. Jiří Krampol (82) sa už istý čas musel starať o svoju manželku Hanu Krampolovú, ktorá v pondelok podvečer vydýchla naposledy. To, že bývalá 59-ročná učiteľka náhle zomrela, potvrdil na sociálnej sieti aj rodinný známy Jiří Marek. “Pred chvíľou volal Jirko, že Hanka o pol šiestej večer náhle zomrela. Je nám to všetkým ľúto, veľmi sa tešila na spoločnú dovolenku od polky augusta na zámku Valeč, kde si chcela posilniť podlomené zdravie. Zbohom Hanička, mali sme ťa radi,” napísal krásne slová.

Hercova manželka mala podľa informácií Super.cz skonať v byte neďaleko Staromestského námestia priamo v náručí Jiřího Krampola. Hana zápasila dlhšiu dobu so zdravotnými problémami, ako vredy na dvanástniku či závislosť na liekoch a nikotíne. Kvôli nerestiam sa niekoľkokrát aj liečila v zariadeniach a napokon schudla až na neuveriteľných 47 kilogramov. Počas posledného liečenia v Bohniciach ale opäť pribrala 20 kíl a všetci predpokladali, že je z najhoršieho vonku. Obmedzila aj fajčenie cigariet, ako jej odporučili lekári. Napriek tomu však 3. augusta po 27 spoločných rokoch s hercom navždy odišla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Foto: Twitter, Facebook/TOP STAR, Instagram/tvjoj