Známy a obľúbený český herec prežíva náročné obdobie. Okrem toho, že prišiel o milovanú manželku, ho trápia aj zdravotné problémy. Najnovšie poriadne vydesil všetkých prítomných, keď sa pred nemocnicou objavil na invalidnom vozíčku!

Jiří Krampol, populárny herec zo susedných Čiech, zažíva poriadne náročné chvíle. Len minulé leto pochoval 83-ročný umelec svoju milovanú manželku, no aktuálne ho trápia veľké zdravotné problémy. Ako priznal pre Ahaonline, už dlhšiu dobu ho bolia pretrhnuté väzy v kolene.

Zranenie pritom utrpel priamo na javisku počas jednej bitky. Napokon ho však pri minuloročnom moderovaní zápasu MMA ako na potvoru trafil zápasník práve do zraneného kolena, kde sa mu urobil výron. Odvtedy má Krampol problémy vyjsť aj po schodoch.

Najnovšie vydesil v pondelok prítomných v pražskej nemocnici, kde sa objavil na invalidnom vozíčku a v doprovode kamarátky Zuzany Bubílkovej. Nešlo však o žiadnu nehodu či zhoršenie stavu, ale o bežnú kontrolu kolena a pre lepšie zvládnutie terénu použil vozík. „Musel som na pravidelnú mesačnú kontrolu s kolenom a Zuzka ma odviezla do nemocnice, kde som mal dohovorený termín,“ vysvetlil v dobrej nálade.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ahaonline.cz │ Foto: Televízia JOJ