Obľúbený český herec, ktorého si diváci pamätajú aj z účinkovania v legendárnej komédií S tebou mě baví svět, končí v televízii a sťahuje sa do ústrania. Čaká ho totiž tvrdý boj s rakovinou…

Populárny Václav Postránecký (75), ktorého si diváci zamilovali aj vďaka účinkovaniu v notoricky známej komédii S tebou mě baví svět po boku Júliusa Satinského, sa sťahuje z obrazoviek. Herec už začiatkom júna ohlásil smutnú správu o tom, že bojuje s rakovinou, no nevzdával sa a bol odhodlaný naďalej pracovať v televízii aj divadle.

Ako ale pre Blesk uviedla jeho manažérka Flenerová, ťažká choroba si vybrala svoju daň, a preto sa bude musieť herec začať naplno venovať sebe a rekonvalescencii. Na klinec pritom musí zavesiť všetky role v divadle, účinkovanie v novom seriáli Krejzovi, ako aj moderovanie obľúbeného Receptáře prima nápadů. Televízia už aktuálne hľadá za skvelého herca adekvátnu náhradu.

FTV Prima ale vyjadrila pochopenie pre Postráneckého odchod a po poďakovaní za jeho prácu praje hercovi úspešný boj a návrat na obrazovky: “Veríme, že aj vďaka pozitívnym myšlienkam od fanúšikov to bude boj úspešný a pán Postránecký bude môcť aj v budúcich projektoch našej televízie vykúzliť divákom úsmevy na perách,” dúfa generálny riaditeľ FTV Prima, Marek Singer. Prajeme veľa síl!

Postránecký končí kvôli chorobe v Receptáři ale aj v seriáli Krejzovi
Pred rokmi zahviezdil v komédii S tebou mě baví svět

Zdroj: blesk.cz │ Foto: YouTube, FTV Prima