Známy a pohľadný farmár z 10. série reality šou Farma, počas ktorej sa na statku objavili aj slovenské celebrity, poriadne prekvapil. Vypracovaný a svalnatý mladík totiž po rozchode s farmárkou ostával nejaký čas sám. Teraz ale zbalil krásnu missku!

Pohľadný farmár Michal Gajdošech, ktorý ohuroval na statku svoje kolegyne, no aj diváčky pred obrazovkami, sa dal počas 10. série reality šou Farma dokopy so sympatickou Líviou Chvostíkovou. A hoci sa zdalo, že dvojici to vydrží aj po skončení šou, opak bol pravdou a zaľúbenci išli od seba.

Nejaký čas sa fešák s vyšportovaným telom ukazoval sám, no zdá sa, že sa naňho usmialo obrovské šťastie. Michal má totiž novú priateľku a teraz je už jasné, že ide o známu Slovenku. Na Instagrame sa pochválil dovolenkou a horúcimi fotkami s krásnou misskou a 1. vicemiss Slovensko 2020 Viktóriou Podmanickou.

Nádherná tmavovláska pritom na mnohých záberoch nepoprie podobu s vojvodkyňou a americkou herečkou Meghan Markle, ktorá 4. júna porodila dcérku Lilibet. Exfarmár navyše pre Topky prezradil, ako krásku zbalil: „Áno, je to moja priateľka. Uvidel som ju v televízii a jednoducho som jej napísal. Potom sme si zavolali a telefonovali sme spolu cez video call 6 hodín,“ odhalil detaily zoznámenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza, IG/migajdo, viktoria.podm