Známy expolitik a bývalý prezident prehovoril najnovšie popri svojej novej knihe aj o predsedovi Smeru a jeho vzťahu k alkoholickým nápojom. O tejto chúlostivej téme sa pritom v médiách špekulovalo už mnohokrát. Dokonca má v zákulisí kolovať poriadne prekvapivá historka.

Exprezident SR Andrej Kiska len nedávno prehovoril o mafii v našom štáte, pričom poukázal na to, že ak ju Robert Fico priamo neriadil, musel mať o nej aspoň povedomie. Najnovšie poskytol rozhovor v relácií TA3 s názvom Raňajky, v ktorom sa okrem iného dotkol aj témy politikov a ich holdovania alkoholu.

Pre mňa bolo obrovské prekvapenie, aké množstvá alkoholu sa dokážu vypiť za zatvorenými dverami. Skutočne som bol veľmi nemilo prekvapený. Do takého pohára sa naleje toľko koňaku a to sa vypije na ex. A toto sa opakuje niekoľkokrát,“ prezradil šokujúce detaily zo zákulisia politiky.

Rovnako sa vyjadril aj v rozhovore pre DenníkN, v ktorom sa priamo rozrozprával o pití vrcholových politikov, vrátane predsedu Smeru Roberta Fica! „Úroveň pitia niektorých našich vrcholových vládnych politikov a bývalého premiéra, o tom sa vedelo vždy a všade. A to povestné, že medzi Bratislavou a Nitrou sám vypil fľašu whisky na zadnom sedadle, tak o tom kolujú celé historky,“ prekvapil na záver. Dodal však, že expremiér má v tejto tematike rôzne obdobia: „Máva takú vlnu, že si uvedomí, že jeho zdravie pri takom tempe nevydrží. Tak uvidíme,“ zamýšľa sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TA3, dennikn.sk │ Foto: YT/DenníkN, FB/Robert Fico