Mnohí futbalisti sa radi obklopujú mladými kráskami, s ktorými sa radi chvália na sociálnych sieťach či večierkoch. Jedným z nich bol aj známy športovec, ktorý však v týchto dňoch odhalil jeho dobre skryté tajomstvo. Priznal totiž, že ho priťahuje rovnaké pohlavie.

Reč je o českom futbalovom reprezentantovi Jakubovi Janktovi, ktorý sa odhodlal k veľkému kroku. Na sociálnej sieti zverejnil video v angličtine, no s českými titulkami. ,,Ako všetci ostatní, aj ja chcem slobodne žiť svoj život. Bez strachu, bez predsudkov, bez násilia. Ale s láskou. Som homose*uál. A už sa nechcem ďalej skrývať,” oznámil záložník Sparty Praha, no pôsobiaci v španielskom Getafe CF.

Podobné odhalenie v českom futbalovom svete neexistuje a vo svete ich je minimum. 27-ročného mladíka podporili oba kluby aj spoluhráči. Niet sa však čo diviť, že priznanie športovca mnohých prekvapilo, keďže v minulosti si prešiel búrlivým obdobím s expartnerkou Markétou. Vzťahové problémy dvojice boli predmetom mnohých bulvárnych článkov.

S odstupom času sa však situácia upokojila a pár sa rozhodol sústrediť hlavne na ich syna, ktorý má tri roky. ,,Už kvôli nášmu synovi, ktorý s tým bude musieť vyrastať. Je to len a len Kubov príbeh, jeho spoveď. Som pyšná, že dokázal zobrať silu a ísť s tým verejne von,” povedala jeho bývalá partnerka pre isport.blesk.cz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: Twitter/Jakub Jankto | Foto: Twitter/Jakub Jankto, Pexels