Hollywoodsky herec známy najmä z úspešného seriálu Glee už dlhšie nezvládol niesť svoje ťažké bremeno a rozhodol sa radikálne ukončiť svoj ,, zničený” život. Mladý herec spáchal samovraždu a jeho nehybné telo našli v blízkosti jeho domu v Sunlande v Los Angeles. Mal iba tridsaťpäť rokov. 

Mark Salling bol americký herec a hudobník  ktorý zažiaril v muzikálovom seriály Glee, kde sa vznikajúco zhostil roly Noaha ,,Pucka” Puckermana. Svet mu ležal pri nohách a mal pred sebou sľubnú kariéru.

Všetko sa však zrútilo ako domček z kariet, keď o ňom na svetlo sveta vyplávala krutá pravda. Po tom, čo ho v roku 2015 zatkli za prechovávanie detskej pornografie, ihneď putoval do väzenia. Usvedčilo ho 50 000 ,, zakázaných” fotografií, ktoré sa našli v jeho počítači.

Mark svoju vinu pred súdom priznal a následne putoval do vyšetrovacej väzby. No vďaka kaucií 20-tisíc dolárov sa dostal na slobodu, kde čakal na svoj definitívny rozsudok. Dátum súdneho pojednávania bol stanovený na 7. marca tohto roku a hrozilo mu päť až sedem rokov odňatia slobody. Mark sa však veľmi obával pekla, ktoré by ho za mrežami čakalo.

Od jeho zatknutia bojoval s depresiami a už pred rokom sa po prvýkrát pokúsil spáchať samovraždu. Nasadili mu antidepresíva a zdal sa byť v poriadku. Vo vnútri však i naďalej bojoval so svojimi démonmi a strachom, ktorý ho opäť prinútil siahnuť si na život. Obesil sa na ihrisku, neďaleko jeho domu.

Tentoraz ho už nikto nezachránil…

Jeho rodina a známi Marka poznali ako jemného a milujúceho človeka, ktorý sa snažil o nápravu svojich omylov.

Okolnosti jeho smrti sú ešte predmetom vyšetrovania.

Zdroj: dailymail.com | Foto: instagram, pixabay.com | Video: youtube.com