Známy herec, ktorý si získal divákov postavou hudobníka v obľúbenom seriáli, havaroval. Jeho auto skončilo zdemolované počas cesty s manželkou a dcérkou, ktorá mala v ten deň oslavovať svoje narodeniny. Všetci skončili v nemocnici.

Známy herec, ktorý si získal množstvo fanúšikov v známom tureckom seriáli Neželaná nevesta, mal počas uplynulého piatku autonehodu. Murat Aygen, ktorý v obľúbenom seriáli stvárnil postavu hudobníka Cana, skončil so zdemolovaným autom.

K autonehode došlo pri návrate 48-ročného herca z tureckého mesta Bodrum domov do Istanbulu. Murat bol v tom čase v aute spolu s manželkou a malou dcérkou Neil Algen, ktorá v ten deň oslavovala narodeniny. Oslava tak skončila veľkým nešťastím.

Náraz vozidla zmiernili airbagy, no podľa informácii tureckých médii museli byť všetci členovia rodiny hospitalizovaní. V týchto dňoch sú už doma a viac-menej v poriadku. Herec sa stal pritom nedávno hviezdou ďalšieho seriálu Dobrý doktor, no sám sa napokon ocitol v rukách „dobrých doktorov“, ktorí dali jeho rodinku do poriadku. Na Slovensku mal pritom nepríjemnú nehodu aj Marián Čekovský či politik Igor Matovič.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: classlifestyle.com │ Foto: Twitter