Britský herec, ktorý sa objavil v mnohých kultových filmoch, prežíva mimoriadne ťažké chvíle. Vo veku 25 rokov totiž zomrel jeho milovaný syn, ktorý, bohužiaľ, prehral svoj boj s rakovinou. Choroba mu bola diagnostikovaná pred 11 mesiacmi.

Ocenený britský herec Tim Roth, ktorý sa objavil v snímkach ako Vincent a Theo, Reservoir Dogs, Pulp Fiction, Štyri izby alebo v seriáli She-Hulk: Advokátka, prežíva obrovskú bolesť. Umelec, nominovaný na Zlatý glóbus, totiž prišiel pred dvomi týždňami o milovaného syna Cormaca. Rodina sa so smutnou správou podelila s verejnosťou až teraz.

Len 25-ročný gitarista, skladateľ a producent podľahol rakovine semenníkov v 3. štádiu. Onkologické ochorenie mu pritom lekári diagnostikovali len pred 11 mesiacmi a ihneď začali s chemoterapiou, liekmi i transplantáciou. Mladý hudobník fanúšikom pred časom priblížil, že prišiel o polovicu sluchu, 60 kíl váhy, no aj napriek tomu nestratil chuť žiť a skladať hudbu.

Rodina v pondelok zverejnila na sociálnej sieti srdcervúci odkaz: “Smútok prichádza vo vlnách, rovnako ako slzy a smiech, keď myslíme na tohto krásneho chlapca počas 25 rokov a 10 mesiacov, čo sme ho poznali. Neodolateľné, radostné, divoké a úžasné dieťa. Len nedávno sa z neho stal muž. Milujeme ho. Budeme ho nosiť so sebou, kamkoľvek pôjdeme,” uviedla zdrvená rodina. Herec má ešte 27-ročného syna Timothyho a 38-ročného syna Jacka. Český šoubiznis zasiahla smrť známeho hudobníka a moderátora.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter │ Foto: YT/New York Post