Známy herec prežil pred časom smutné obdobie. Spolu s milovanou manželkou totiž prišli o bábätko. Už päť mesiacov po veľkej strate však dostal charizmatický fešák nečakanú správu, ktorou prekvapil aj svojich fanúšikov.

Známy herec, ktorý patrí k najväčším miláčikom žien, prekonal na jar veľmi smutné obdobie. Alec Baldwin (61) so svojou manželkou Hilariou (35) prišli o vytúžené bábätko. Len päť mesiacov po veľkej strate ale majú opäť dôvod na radosť. Od lekárov si totiž vypočuli nečakané správy.

Fitness kráska je znovu v požehnanom stave a s krásnou novinkou sa pochválila aj fanúšikom na sociálnej sieti: „Je to ešte veľmi čerstvé, ale zistili sme, že vo mne rastie malý človiečik. Zvuk jeho silného srdiečka ma robí tak šťastnou, najmä kvôli strate, ktorú sme zažili na jar. Chceme sa s vami podeliť o túto novinku a nechceme skrývať moje tehotenstvo. Tieto prvé mesiace sú náročné kvôli vyčerpaniu a nevoľnostiam, nebudem predstierať, že sa cítim oukej,“ napísala Hilaria, ktorá zároveň poprosila paparazzov o pokoj, ktorý jej odporúčajú aj doktori.

Rovnako šťastný je aj šarmantný Alec: „Nuž, som potešený, že môžem povedať: Ešte jeden Baldwinito. Boh je dobrý,“ napísal na sociálnu sieť. Herec si tak spolu s kráskou opäť rozšíri svoju rodinku, v ktorej už teraz vychovávajú štyri krásne deti. Blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Šarmantný herec bude znova otcom
S manželkou vychovávajú už 4 deti
Po nedávnej strate sa tešia na nový prírastok

Zdroj │ Foto: Instagram/hilariabaldwin