Známy herec, ktorý sa spolu s manželkou tešil na príchod ich šiesteho dieťatka, skončil v slzách. Ako pred fanúšikmi priznal, ich deti sa nateraz súrodenca, žiaľ, nedočkali.

Známy herec James Van Der Beek (42), ktorý hviezdi najmä vďaka seriálu Dawsonov svet, sa ešte donedávna tešil spolu so svojou krásnou manželkou Kimberley na ďalšie spoločné bábätko. K ich piatim ratolestiam mal bocian čoskoro priniesť šieste dieťatko. To sa však už nestalo.

Na sociálnej sieti oznámil pred niekoľkými hodinami fanúšikom smutnú novinu: „Rozbití. Zničení. V šoku. Takto sa práve cítime potom, ako duša, ktorá mala byť súčasťou našej rodiny v apríli, odišla. Už sme si takýmto niečím prešli, no nikdy nie v takomto neskorom štádiu tehotenstva a nikdy nie s takýmto desivým ohrozením Kimberly a jej zdravia,“ žiali James.

Všetkým, ktorí rodine v ťažkom čase pomáhajú, posiela dojemný odkaz: „Som vďačný, že sa zotavuje. Ďakujem všetkým vám, priatelia a kolegovia (a taneční partneri), ktorí pri nás stoja v tomto čase. Ako povedalo veľa z vás, neexistujú slová.. a je to pravda. To je aj dôvod, pre ktorý nám v týchto chvíľach pomáha už len to, že tu ste,“ dodal na záver herec, ktorý sa s rodinou musí spamätať už z tretej bolestivej straty.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/vanderjames, vanderkimberly