Antonio Banderas, španielsky herec, ktorému sa podarilo presadiť sa ako jednému z mála aj  v Amerike, si za dlhé roky pôsobenia získal veľa fanúšikov. Zdravie tohto nestarnúceho herca, bohužiaľ, v poslednej dobe neslúži tak, ako by malo. Bol hospitalizovaný v nemocnici pre problémy so srdcom.

Problémy so srdcom začali na začiatku roka a 56-ročný herec sa ich nevie zbaviť. Momentálne je už druhýkrát hospitalizovaný v nemocnici a jeho stav sa nezlepšuje. Zahraničné média vyslovili isté špekulácie, že sa Antonio nebude môcť zúčastniť ani odovzdávania prestížnych cien v rodnej zemi, ktoré sa majú konať 23. marca, kde si mal ako jeden z popredných hercov prevziať cenu za svoj herecký prínos.

Poprvýkrát bol hospitalizovaný v nemocnici už pred dvoma mesiacmi, sťažoval sa na výrazné bolesti v hrudnej časti. Problémy so srdcom pokračovali a momentálne sa obľúbený herec lieči v jednej z najlepších kardio kliník vo Švajčiarsku “Clinique de Genolier”. Zatiaľ nie je známe, prečo sa hercovi začali problémy so srdcom, no s vekom prichádzajú aj takéto nepríjemnosti, s ktorými sa človek musí vysporiadať.

O herca sa nestará len tím špecialistov, ale aj jeho o niekoľko rokov mladšia partnerka Nicole Kimpel, ktorá si prenajala izbu vedľa neho, aby mu mohla byť oporou v týchto časoch.

Foto: Instagram | Zdroj: Radaronline.com