37-ročný kanadský televízny herec, ktorý si zahral v mnohých známych filmoch aj seriáloch, žiari šťastím. Jeho manželka Dana totižto 18. júla 2017 priviedla na svet ich prvé dieťatko.

Shawn Ashmore sa širokej verejnosti zapísal do pamäti najmä ako Bobby Drake z veľmi úspešných a obľúbených akčných sci-fi filmov, ktoré sú založené na komixoch z dielne Marvel. Kanaďan si v jednotlivých snímkach X-Men zahral po boku viacerých významných hereckých osobností, ako je Hugh Jackman, Halle Berry, Patrick Stewart, Ian McKellen, Femke Janssen, Michael Fassbender či Jennifer Lawrence.

Rodák z Britskej Kolumbie je aj naďalej aktívny pred plátnami a nedarí sa mu len v profesijnom živote, ale aj v tom súkromnom. Od roku 2012 je v šťastnom manželskom zväzku s Danou Renee Wasdin, ktorú stretol počas natáčania dramatického trileru Frozen. Dvojica v súčasnej dobe prežíva jedno z najkrajších období vo svojich životoch, pretože sa z nich po prvýkrát stali rodičia. Ich syn sa vypýtal na svet 18.júla 2017 a túto radostnú novinku oznámil pyšný otec prostredníctvom sociálnej siete Instagram. K pridanej snímke napísal, že nemôže byť viac zamilovaní do svojho synčeka a svojej manželky. Meno či iné bližšie informácie o ich potomkovi zatiaľ nie sú známe.

Foto: Instagram, YouTube | Zdroj: Instagram