Známy herec, ktorý sa okrem iného preslávil aj rolou v obľúbenej vianočnej komédií Sám doma, zrejme skončí za mrežami. Začiatkom decembra totiž napadol v hotelovej izbe svoju priateľku, ktorú takmer uškrtil. Najzarážajúcejší je pritom dôvod, pre ktorý ženu napadol.

Známy herec Devin Batray si zavaril na poriadny problém. 44-ročný herec sa preslávil okrem iného aj vo filme Denis je postrach či ako starší brat Kevina Buzz McCallister z vianočnej komédie Sám doma. Začiatkom decembra napadol podľa informácií Deadline svoju priateľku, ktorú na hotelovej izbe takmer uškrtil.

Najšokujúcejší je pritom dôvod, pre ktorý k incidentu došlo. Dvojica totiž popíjala v bare v Oklahome, keď herca požiadali dve fanynky o autogram. Devinova priateľka dala dievčatám kartičky s podpismi zadarmo, čo malo herca rozzúriť. Obvykle totiž za podpisy pýtal peniaze.

V hoteli malo dôjsť následne k hádke, pri ktorej priateľku škrtil. Žena mala mať problémy s dýchaním, no napokon sa jej podarilo z izby ujsť. Predtým jej však herec stihol uštedriť ešte úder do tváre. Za napadnutie a ublíženie na zdraví sa teraz postaví pred súd a hrozí mu niekoľkoročný pobyt za mrežami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: deadline.com │ Foto: Unsplash, Twitter