Tesne pred finále úspešného tínedžerského seriálu sa dvaja predstavitelia postarali o poriadne prekvapenie. Paul Wesley a Phoebe Tonkin si po štyroch rokoch randenia dali zbohom.

Americký fantasy seriál Upírske denníky sa pomaly schyľuje ku koncu a počas ôsmych rokoch sa v snímke vystriedalo mnoho postáv. Paul Wesley, vlastným menom Paweł Tomasz Wasilewski, stvárňoval ústrednú postavu menom Stefan Salvatore, ktorá si našla mnoho fanúšikov po celom svete. Sympatický mladík však vyskúšal aj prácu za kamerami a pár častí dokonca režíroval.

Paul Wesley

Rodený Poliak sa po nečakanom rozvode zahľadel do svojej hereckej kolegyne Phoebe Tonkin, ktorej začiatky sa spájajú s dievčenským seriálom H2O: Stačí pridať vodu. Aj keď sa mladá Austrálčanka v snímke s upírskou tématikou mihla len párkrát, tvorcovia sa rozhodli, že jej dajú väčší priestor a vytvorili nový seriál, v ktorom hrá hlavnú úlohu. Okrem herectva sa 27-ročná hviezda venuje aj modelingu.

Phoebe Tonkin

Dvojica sa dala dokopy v roku 2013 a veľmi často si prostredníctvom sociálnych sietí vyjadrovala svoju lásku. Paul spolu s Phoebe sa však postarali o poriadne prekvapenie, keď oznámili svoj rozchod. Po štyroch rokoch randenia sa rozhodli ísť svojou cestou a podľa blízkeho zdroja sú aj po tomto stále dobrými priateľmi.

 

Foto: Instagram | Zdroj: eonline.com