Dámy si zrejme musia dať definitívne pohov. Jeden z najväčších fešákov Hollywoodu je už totiž od nedele ženatý. Za manželku si po približne ročnej známosti zobral krásnu dcéru slávneho rakúskeho herca a bývalého kalifornského guvernéra.

Na tohto fešáka sa môžeme od dnešného dňa už len pozerať. Jeden z najkrajších amerických hercov Chris Pratt sa totiž v nedeľu oženil. Miláčik žien sa v januári zasnúbil po pár mesiacoch randenia s dcérou Arnolda Schwarzeneggera, Katherine. Po roku sa rozhodli svoju lásku navždy spečatiť na nádhernom mieste na ranči San Ysidro neďaleko Santa Barbary.

Sympaťák, ktorý zahviezdil vo filmoch Vojna neviest, Strážcovia galaxie, Avengers či Jurský park, povedal “áno” pred zrakmi svojej rodiny, no aj rodiny Schwarzeneggerovcov. Na obrad zavítala okrem Arnolda aj Katherinina mama Maria Shriver a bratia Patrick a Christopher. Herec zverejnil na sociálnej sieti aj krásny záber dvojice, ku ktorej pripojil dojímavé slová: “Včera bol najlepší deň v našich životoch! Stali sme sa manželom a manželkou pred zrakom Boha a našich milovaných. Bolo to intímne a emocionálne,” napísal, pričom nezabudol poďakovať Giorgiovi Armanimu, ktorý pre dvojicu navrhol jedinečný oblek a svadobné šaty.

Po prvýkrát sa zaľúbenci objavili spoločne na červenom koberci v apríli tohoto roka. Pre Katherine ide o prvé manželstvo v živote, kým Chris sa žení už druhýkrát. So svojou prvou manželkou Annou Faris sa rozviedol v roku 2017 po 8-ročnom manželstve. Spolu s ex dodnes vychovávajú rozkošného 6-ročného synčeka Jacka. Mladomanželom blahoželáme!

Zamilovaná dvojica si v nedeľu povedala áno
Zásnuby prebehli len v januári tohoto roka
Chris je veľký americký fešák
Otec Katherine je slávny Arnold Schwarzenegger

Zdroj: eonline.com │ Foto: Twitter, Instagram/prattprattpratt, katherineschwarzenegg