Známy politik, ktorý aktuálne pôsobí v koaličnom krídle, prežíva v týchto dňoch obrovskú radosť. Jeho pracovné povinnosti a nabitý diár totiž vystriedal ten najkrajší pocit na svete. Manželka mu priviedla na svet zdravého synčeka, ktorému dali meno Leonard.

Slovenský politik Martin Klus momentálne prežíva najkrajšie a najradostnejšie chvíle v živote. Štátny tajomník rezortu zahraničia sa na sociálnej sieti pochválil záberom svojho novorodeného synčeka, ktorého mu manželka priviedla na svet v nedeľu. Drobcovi vybrali krásne meno Leonard.

Všetci ma tu volajú Leo alebo Leuško a prišiel som medzi vás dnes o 9:12. Chválili ma, že som to dotiahol na 53 cm a rovné 3 kg a mamička aj ja sme v poriadku. Chcel by som veľmi pochváliť uja doktora, tety doktorky a sestričky, ako veľmi nám pomohli a akí boli všetci na nás dobrí,“ napísal Klus k rozkošnému záberu chlapčeka.

Zároveň prezradil, že sa v najbližších chvíľach trochu stiahne z pracovného života a bude čo najviac času tráviť po boku svojej manželky a malého drobčeka. „A aby som nezabudol, ocko ma poprosil odkázať vám, aby ste mu odpustili, že sa teraz bude určite minimálne pár dní trošku menej venovať vám a viac mne. Už sa veľmi teším, keď mnohých z vás uvidím,“ dodáva natešene na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Martin Klus