Známy moderátor televízie Markíza sa doma postaral o poriadny rozruch. V noci totiž v kúpeľni náhle skolaboval a ratovať ho musela jeho manželka. Za všetkým má byť pritom vysoké pracovné tempo…

Známy moderátor modro-žltej televízie prežil veľmi nepríjemnú noc. Keď sa totiž Valér Ferko (33) zobudil v spálni, pociťoval veľkú migrénu a bolesti žalúdka. Trápili ho aj závraty, a tak sa vybral do kúpeľne. Tam sa však zrejme v zajatí virózy ledva dotackal a podľa informácii Topiek napokon skolaboval.

Na dlážke ho objavila jeho milovaná manželka, ktorá ho okamžite kriesila: “Kriesila ma, keby nie je jej, neviem, ako by som dopadol. Paradoxom je, že na druhý deň už som bol úplne v poriadku, len trochu unavený. Existuje veľa takých, ktorým sa to vypomstilo. Zdravie máme len jedno,” prezradil moderátor.

Na zdravotnom kolapse sa pritom okrem možnej virózy podpísalo zrejme aj vysoké pracovné tempo. Bývalá tvár jojkárskych správ sa momentálne uchytila na Markíze, kde moderuje dopravný servis, no okrem toho nemá núdzu ani o ďalšiu prácu. Občas sa dokonca mení aj na modela a na mólach predvádza pánske oblečenie.

Valér Ferko doma v noci skolaboval
Na dlážke ho našla milovaná manželka
Pod kolaps sa podpísala viróza a aj pracovné tempo

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram