Bývalý premiér Robert Fico, no aj súčasný predseda vlády Igor Matovič sú už na kritiku verejnosti zvyknutí. Tentokrát však prišla od známeho moderátora, ktorý si nedal servítku pred ústa a viacerým politikom poriadne naložil. Politikou prebehol aj škandál na ministerstve, po ktorom skončila vo funkcii známa tvár.

Politici si už za tie roky pôsobenia čiastočne privykli na útoky či osočovanie. Poriadny náklad ale pred pár hodinami schytali od známeho moderátora RTVS Michala Havrana. Ten sa divákom pravidelne prihovára z relácie Večera s Havranom. Najnovšie ale na sociálnej sieti skritizoval slovenských politikov na čele s Igorom Matovičom, Robertom Ficom a Ľubošom Blahom, za čo si vyslúžil vyše tisíc lajkov.

Odkaz Matovičovi, Ficovi, Blahovi a spol. Včera ste sa opäť správali ako lúza. Sprostá, nevychovaná lúza, tak ako ste roky zvyknutí. Úchylné fotky z politického redtubu, žebrácke klamstvá o nemocničnom personále, čo volá Fica, lebo je smädný, personál, nie Fico, ale aj Fico. Blaha s dementnými zdrobnelinkami, o ktorých si myslí, že zrejme znevažujú toho, komu ich povie,” začína zostra.

Lenže my nie sme vaše cvičené domáce zvieratká, nestačí nám hodiť loptičku a dúfať, že nás to zabaví… V čase, keď polovica uzatvorenej populácie trpí úzkosťami a všetci vieme, že v nejakom podobnom režime, ak nás, samozrejme, nevyliečia vlasy Jána Pavla nalietavajúce na Slovensko, budeme mesiace, až do príchodu vakcíny… Túto dobu neprežijeme, ak ju budú sprevádzať sedláci mysliaci si, že pandémia je vhodnou kulisou ich idiotizmu. Ľudia potrebujú dôstojnosť, striedmosť, jasne zdôvodnené rozhodnutia a musia vedieť aj to, že ani po druhej, ani po štvrtej fáze tento režim nezmizne, že sme skutočne vstúpili do obdobia predvídaného Michelom Foucauoltom, biopolitiky a politickej kontroly biologickej integrity ľudí. Ostaňme, prosím, sústredení na podstatu,” odkazuje na záver politickému vedeniu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Havran Michal │ Foto: Facebook/Havran Michal, Igor Matovic, YouTube, RTVS