Patril k mužom, z ktorého ženy odpadávali a pravidelne mal ponuky na rande od fanúšičiek. V posledných mesiacoch sa však jeho fyzický vzhľad natoľko zmenil, že aj samotný moderátor má o seba strach. Rozhodol sa preto na sebe zapracovať, keďže sa obáva zdravotných problémov.

James Argent sa zviditeľnil vďaka reality šou “The Only Way Is Esse*“, pričom dlhšie obdobie randil so súťažiacou Gemmou Collins. Zo známej hviezdičky sa nakoniec stal uznávaný moderátor v rannom vysielaní “Good Morning Britain“. Aj napriek tomu, že po pracovnej stránke sa mu darí, jeho zdravie je výrazne nalomené.

V priebehu posledných mesiacov totiž pribral viac ako 70 kíl. ,,Bol som na kontrole. Moje srdce je ok, nemám žiadne príznaky cukrovky a môj cholesterol tiež nie je príliš vysoký. Ale odvážili ma a vážim viac ako kedykoľvek predtým v mojom živote – okolo 152 kíl. Môžem vážne ochorieť alebo zomrieť,” napísal na sociálnej sieti.

Moderátor sa tak rozhodol zdolať poriadnu výzvu, vďaka ktorej by chcel schudnúť aspoň 50 kíl. James totiž chce preplávať z Anglicka do Francúzska, pričom sa už poctivo pripravuje. Tento spôsob považuje za to najlepšie, ako nakopnúť jeho nové „JA“, a predovšetkým zdravší životný štýl.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto | Video: Instagram/real_arg, Pixabay