Známy americký moderátor a herec prežíva jedno z najťažších životných období. Ako ohlásil vo svojej šou, zdravotný stav jeho synčeka sa nečakane zhoršil. V hlavičke 5-mesačného chlapčeka veľmi rýchlo narástol tumor, ktorý stál drobného Zena život. 

Známy a úspešný americký moderátor a herec Nick Cannon prezradil vo svojej šou The Nick Cannon Show priaznivcom a fanúšikom mimoriadne smutnú správu. Aktuálne prežíva jedno z najťažších životných období. Náhle totiž prišiel o svojho 5-mesačného synčeka Zena.

Hoci chlapček už po 2 mesiacoch života absolvoval operáciu kvôli tumoru hlavičky, jeho ochorenie sa náhle vrátilo. Po americkom sviatku Vďakyvzdania sa začal tumor veľkou rýchlosťou zväčšovať.

Nick počas šou v slzách opísal, ako s malým Zenom strávil uplynulý víkend pri oceáne, a vtedy ho aj naposledy držal v náručí. Chlapček bol moderátorovým siedmym dieťaťom, pričom má dvojičky aj so svetoznámou speváčkou Mariah Carey. Pred pár hodinami zarmútila športových fanúšikov aj smrť mladého basketbalistu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: bbc.com │ Foto: YT/Nick Cannon