V politike sa po tragických udalostiach opäť rozbúrila agresívna hladina a páni v kravatách na seba začínajú vyťahovať najväčšie tromfy. Inak tomu nebolo ani posledne, kedy sa známy politik rozhodol naložiť Borisovi Kollárovi a označil ho za mafiánskeho šmejda.

Reč je o kapitánovi Andrejovi Dankovi, ktorý len pred pár hodinami zverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom si zobral na mušku multiotecka Borisa Kollára. V krátkej dokrútke mu pripomenul jeho priateľstvo s bratmi Diničovcami, ktorých označil za vrahov a mafiánov. Spomenul rovnako, že jeden z bratov zdieľal domácnosť s Petrou Krištúfkovou, s ktorou má Kollár dcéru Ester a ktorá je poslankyňou v Sme rodina.

Na záver ale Danko poriadne pritvrdil a Kollára nazval mafiánskym šmejdom: “Pán Kollár, verím, že príjmete moju výzvu nabudúcu nedeľu na televíznu diskusiu, ako skutočný mafiánsky šmejd sa postavíte k tejto problematike a vysvetlíte, z čoho ste žil, ako ste zbohatol a ako chutili mafiánske večere,” vyzval multiotecka do politickej diskusie. Či Kollár Dankovo pozvanie príjme, je otázne, na jeho video zatiaľ totiž nereagoval.

Bude v televízii súboj?

Zdroj | Foto: Facebook, STV 1