Známy poslanec, ktorý celé roky pôsobí v strane Smer, mal v utorok zažiť veľmi nepríjemnú situáciu. Len pár metrov od sídla strany v bratislavskom Ružinove sa totiž na svojom vozidle zrazil s ďalším vodičom. Toto sú prvé slová politika po dopravnej nehode.

Ladislav Kamenický pôsobí už celé roky v strane Smer a má za sebou aj ministerský post. Aktuálne sedí spolu s Robertom Ficom v opozičnej poslaneckej ľavici. V utorok zažil politik poriadne nepríjemný zážitok, ktorý, našťastie, dopadol bez tragických následkov.

Ako uvádza PLUS 7 DNÍ, Kamenický sa mal len niekoľko metrov od sídla Smeru na svojom Volve zraziť s vodičom Kie Sportage. Obidvaja šoféri z vozidla vystúpili a začali si obzerať svoje autá a následky zrážky.

Našťastie, nikomu sa nič nestalo a pri náraze sa mierne poškodili len plechy. Na miesto však napokon predsa len dorazila i polícia, ktorá spísala udalosť. Incident sa skončil úsmevom na perách všetkých zúčastnených. “Nikto nebol zranený a nikomu nenamerali alkohol,” priblížil podrobnosti poslanec. Pred niekoľkými týždňami mal nehodu aj ďalší známy politik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ  | Foto: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj, TA3