Známy slovenský poslanec, ktorý odišiel z klubu OĽaNO, ostal v poriadnom šoku. Ako uviedol na sociálnej sieti, v spálni si našiel explodovaný tablet. V čase incidentu sa však, našťastie, nenachádzal doma. V opačnom prípade mohli byť okolnosti oveľa dramatickejšie.

Odídenec z OĽaNO Ján Krošlák prežil v uplynulých dňoch poriadny šok. Na sociálnej sieti nezaradený poslanec zverejnil fotografiu svojho tabletu, ktorý mu doma v šuflíku doslova explodoval. Išlo pritom o elektroniku známej značky.

Keď odložíte iPad do šuflíka a on vám tam v osamelej zúrivosti vybuchne. Je to normálne?“ pýta sa. Politik mal však veľké šťastie, že sa v tej chvíli nenachádzal doma. Ako objasnil pre Dnes24, v tom čase bol na zasnežených svahoch. Tablet pritom obvykle využíval počas cestovania na pozeranie internetovej televízie v zahraničí.

Boli sme na lyžovačke štyri dni, a keď sme sa vrátili, bol vybuchnutý v šuplíku, takže sme nič nepočuli ani nevideli… Ten šuflík mám v spálni pri hlave, takže nepochybujem, že by to bol nepríjemný zážitok, keby sa to stalo v noci počas spánku a nebol by teda v zásuvke, ale na ňom,“ uviedol znepokojený Krošlák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dnes24.sk │ Foto: IG/jan_kroslak