Pred pár hodinami zasiahla celé Slovensko nečakaná správa. Na večný odpočinok sa pobrala osobnosť, ktorá bola súčasťou mediálneho prostredia. Redaktor odišiel z tohto sveta veľmi mladý, čo nepríjemne šokovalo jeho rodinu a priateľov.

Martin Rybár († 36) sa spoločne s priateľmi nachádzal na chate, pričom mali v pláne osláviť príchod nového roka. Ľudia z blízkeho okolia novinára potvrdili, že v pondelok 31. decembra ráno sa zo spánku už neprebral. Nebohý muž pracoval ako športový novinár, pričom sa v priebehu rokov stal vedúcim futbalového oddelenia.

Nečakaná správa zasiahla celú jeho rodinu, priateľov i kolegov. Zaspomínal si na neho aj bývalý šéf Jozef Korbel, ktorý mu pomohol preraziť vo svete žurnalistiky. ,,Dnes ma však tá šokujúca správa – veľmi, veľmi, veľmi zabolela. Tá nepríjemná ranná správa nám všetkým doslova vyrazila dych… nemôžem tomu stále uveriť. Odišiel si náhle a príliš skoro… R.I.P.,“ odkázal mu na sociálnej sieti Korbel. Martina prezývali Ferino a presne s týmto menom sa s ním aj rozlúčili jeho priatelia.

Zdroj: Facebook/Jozef Korbel, sport24.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Jozef Korbel, Pixabay