Hrozná správa pre fanúšikov známeho dídžeja EKG. Tragická autonehoda si vyžiadala jeden ľudský život. 

[sociallocker]Nehoda sa stala včera večer o 22.00 h na rýchlostnej ceste R1 zo smeru z Nitry. Čelne do seba narazili dve luxusné autá značky BMW a Audi. Z doposiaľ nezistených príčin zišiel 53 ročný šofér Audi do protismeru, pričom narazil do BMW, ktoré šoféroval známy slovenský DJ EKG. Spolu s ním sa v aute nachádzali aj dve ženy vo veku dvadsaťštyri a dvadsaťsedem rokov.

Vodič Audi nešťastie neprežil. Podľa informácii spravodajského portálu TV Noviny sa šofér Audi zle zaradil do pripájacieho diaľničného pruhu pri Žarnovici a v protismere išiel až po Novú Baňu.

Polícia teraz skúma, ako je možné, že sa niečo také stalo a či bol šofér Audi pod vplyvom omamných látok. Záver však prinesie až pitva 53-ročného muža.

DJ EKG bol údajne na ceste do podniku Ministry of Fun, kde mal hrať. Aj keď s ťažkými zraneniami, ale našťastie prežili všetci traja účastníci nehody, ktorí sa nachádzali v BMW. Prevezení boli do nemocnice v Banskej Bystrici, kde na neho čakali tri operácie.

Mladého muža aj napriek tomu nálada neopúšťa a posiela pozdrav pre svojich fanúšikov, ktorí si na neho budú musieť dlhší čas počkať. DJ totiž utrpel sedem zlomenín a preto musí na chvílu odložiť svoje účinkovanie na hudobných podujatiach. Nové informácie hovoria o tom, že sa nachádza v nitrinskej nemocnici. GJ EKG

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]