Známy slovenský DJ má na cestách naozaj smolu. Pred 2,5 rokmi mal škaredú autonehodu, po ktorej musel absolvovať viacero operácii. Teraz sa nešťastie zopakovalo a z auta, v ktorom sedel, ostal len vrak.

Známy slovenský DJ EKG nemá na cestách príliš šťastie. Ako informoval svojich fanúšikov na sociálnej sieti, pred niekoľkými hodinami sa stal obeťou nepríjemnej autonehody. Na ceste na český festival Macháč došlo k stretu s ďalším vozidlom. „2:30 AM, Macháč festival a vďaka tomuto autu opäť šťastne! Nikdy, ale nikdy nesadajte do auta s alkoholom v krvi, ako ten opitý pán, čo nám vbehol na dodávke do cesty… a Peťo to kráľovský ubrzdil…,“ napísal DJ vlastným menom Miro Ecker.

Ecker priznal, že počas autonehody bol na mieste spolujazdca a po zrážke je doudierný, no šťastný, že žije. „Tentokrát som bol ako spolujazdec…. Bmw Navždy! Ďakujem tam hore… dobúchaný som fest, tak uvidíme, čo s hraniami….Po 15 hodinách konečne doma a živý,“ teší sa Miro.

V prípade Dj-a pritom nejde o prvú vážnu autonehodu. V decembri 2016 sa stal rovnako obeťou tragickej zrážky, po ktorej skončil v nemocnici. EKG vtedy utrpel 11 zlomenín a na lôžku si mal poležať poriadne dlho. Na prekvapenie lekárov sa však už po štyroch mesiacoch zázračne zotavil a vrátil sa naspäť na pódiá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/ DJ EKG