Známy slovenský DJ oznámil svojim priaznivcom prostredníctvom sociálnej siete krásnu a veľkú novinku. Pokľakol totiž pred svoju dlhoročnú priateľku Veroniku a tá povedala vytúžené ,, ÁNO”. K tomuto veľkolepému postu nezabudol priložiť i fotografiu čerstvých snúbencov.

Milan Lieskovský sa odhodlal, že svoju lásku ku krásnej Veronike spečatí prsteňom. “Keď ste si istý svojou polovičkou, nie je dôvod čakať,” povedal v éteri rádia na margo svojho zasnúbenia.

Uznávaný DJ a kreatívny producent rádia Európa 2 len pred pár dňami zverejnil nádherné vyznanie lásky, ktoré dokazuje, že svoju vyvolenú nadovšetko miluje: ,,Nielen dnes, ale každý deň sa snažím dávať najavo svojej láske moju absolútnu náklonnosť, oddanosť, lásku… Veronika si žena, bez ktorej neviem byť ani milisekundu, tvoj úsmev, energia sú môj hnací motor! Chcem ti dať všetko na svete, byť v každej chvíli pri tebe a prejsť celým životom s tebou! “

Milan sa priznal, že dlho premýšľal nad vhodným miestom a špeciálnou príležitosťou, no nakoniec rodinu a priateľov prekvapili uprostred oslavy Veronikiných narodenín v obľúbenej kaviarni. Svojej drahej polovičke k jej sviatku daroval skvostný zásnubný prsteň.

Snúbenci by chceli vstúpiť do manželského zväzku už tento rok.

Obom srdečne blahoželáme!

Zdroj: instagram | Foto: instagram, depositphotos.com