Len pred chvíľou sa prevalilo, že slovenský raper (36) sa mal vo výpovedi priznať k dílerstvu drog. Na polícii skončil aj známy slovenský exhokejista, ktorý pôsobil v Slovane či v Skalici. V cele policajného zaistenia bol umiestnený po zastavení hliadky na ceste.

Niekdajší hokejový reprezentant René Školiak má na krku problém s políciou. 43-ročný exhokejista skončil v cele policajného zaistenia po tom, čo ho na ceste zastavila hliadka. Školiak totiž pred dvomi rokmi zrazil na priechode pre chodcov dôchodkyňu a bol obvinený z prečinu ublíženia na zdraví.

Po zaplatení 700-eurového trestu mal navyše zákaz viesť motorové vozidlo na 18 mesiacov. V stredu ho však v Skalici zastavila polícia práve za volantom Mercedesu so zadržaným vodičákom. Policajná hovorkyňa Mária Linkešová pre Nový Čas potvrdila, že hokejistu čaká súd: “Vodiča obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia. V tzv. superrýchlom konaní ho poverený policajt obvinil a spis predložil na konanie o vine a treste. Sudca v trestnej veci rozhodne v najbližších hodinách,“ dodala.

Školiak je aktuálne obvinený z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. Športovec v minulosti pôsobil v tíme Slovanu, pričom získal dva majstrovské tituly, a neskôr vyše desať rokov aj v Skalici. Kariéru zavesil na klinec v roku 2016 a začal sa venovať rodinnej firme s LED obrazovkami. V súkromí trávi čas výchovou svojho malého syna Maxima.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Rene Skoliak, Polícia Slovenskej republiky