Známy slovenský herec, ktorý sa preslávil viacerými rolami v seriáloch či filmoch, je údajne finančne na mizine. Našiel však spôsob, ako sa odraziť z pomyselného dna…

Obľúbený slovenský herec Dušan Cinkota si prešiel mimoriadne náročnými rokmi. Kvôli drogám si odsedel v base niekoľko rokov, no dnes sa konečne teší zo svojej rodinky a nového života. Radosť mu robí manželka Zuzka aj synček Oleg. Život po opustení väzenských múrov ale nie je jednoduchý.

Herec, ktorý kedysi nemal núdzu o prácu, sa teraz musí obracať ako sa dá. Hoci sa snaží opäť začleniť do hereckého kolektívu, pôjde zrejme o beh na dlhú trať. Jeho kolega a kamarát Andy Hryc mu dohodil kšeft v dabingu, no na pokrytie životných nákladov rodiny to zatiaľ nestačí a Cinkota má mať údajne problémy.

Podľa zdroja Nového času je herec finančne na mizine: „Dušan nemá okrem dabingu inú prácu a účty sa im kopia. V ich rodine to s financiami veľmi ružovo nevyzerá,“ prezrádza so slovami, že v prípade dabingovej hlavnej úlohy vo filme si privyrobí 200 -300 eur, kým za hlavnú úlohu v seriáli sa suma môže vyšplhať pred zdanením na 1 000 až 1 500 eur. Samotný Dušan priznal, že momentálne nezarába príliš veľa, no vyjadril nádej, že do budúcna sa situácia zlepší. Spolu s fanúšikmi mu držíme palce.

Dušan Cinkota v seriáli Zita na krku

Zdroj: cas.sk | Foto: Tv Markíza, TV Joj