Známy slovenský hudobník, ktorý má na konte množstvo úspešných hitov, je v koncoch. Vrásky na čele mu robí jeho bývalá milenka, ktorá mu ničí kariéru. Neuveríte, čo spravila!

Známy slovenský hudobník Tomi Popovič má už pár hodín hlavu v smútku. Potom, čo skončil s bývalou milenkou, ani netušil, že o nej bude znova počuť tak skoro. Nedávno pritom vypustil do sveta hudobnú novinku v spolupráci s Majkom Spiritom s názvom „Stále mladí“, ktorá získala na kanáli YouTube vyše 90-tisíc vzhliadnutí.

Jeho úspech ale zmarila bývalka, ktorá získala heslá k jeho účtu a video po prihlásení zmazala: „Dnes mi moja bývalá milenka, ktorá vedela moje heslá k emailu a tým pádom aj YouTube, vymazala video, ktoré valcovalo sledovanosť a bolo v TOP 3. Mám neskutočné nervy, ale nezastaví nás nič. Video je zas na YouTube, museli sme ísť od nuly. Ďakujem za pochopenie a mrzí ma to,“ napísal na sociálnej sieti naštvaný Tomi.

Spevákovi fanúšikovia sa do bývalky okamžite obuli, no Popovič má v celej veci jasno. Priznal, že heslá jej síce dobrovoľne nedal, no podľa jeho slov si ich sama odkukala a použila. Po nepríjemnom incidente sa poučil a heslá si zmenil, takže podobný útok už zrejme hudobníkova ex nezopakuje. Jej pomstu si pritom nevie vysvetliť a tvrdí, že tomuto človeku nikdy neublížil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/tomimusic │ Foto: Instagram/tomimusic, tvmarkizaofficial