Známy slovensky hudobník, ktorý spolupracuje so zvučnými menami, bol prichytený za volantom s 1,9 promile alkoholu. V Bratislave havaroval a momentálne čelí aj nepríjemným následkom.

Slovenský DJ Robert Burian, ktorý sa preslávil hitom spolu s Egom Žijeme len raz, si na začiatku mája zarobil na poriadny problém. Po akcii, na ktorú sa prišiel baviť, sa totiž rozhodol sadnúť za volant. Následne narazil do betónového kvetináča a bezpečnostnej  závory, a privolaná polícia 36-ročnému hudobníkovi v dychu namerala 1,9 promile.

DJ, ktorý spolupracoval s Egom, Darou Či Kalim, si momentálne sype popol na hlavu, hoci tvrdí, že mal v pláne nadránom len preparkovať svoje auto na iné miesto: „V živote predtým som si nesadol za volant pod vplyvom alkoholu. Rozhodol som sa zavčasu ráno iba preparkovať svoje auto. Narazil som a poškodil som cudzí majetok. Neohrozoval som ľudí, ale napriek tomu to považujem za svoj životný omyl,“ vyjadril sa pre Nový Čas. Polícia už v super rýchlom konaní vyčíslila škodu na 500 eur a vyfasoval zákaz šoféroania na štyri roky.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, Instagram