Moderátor Patrik Herman už dlhé roky patrí na obrazovky televízie Markíza. Okrem známej Lampárne si zamoderoval aj v Reflexe, a len nedávno pokrstil knihu s názvom Skutočné príbehy, ktorá po viac ako 10 rokoch vysielania mapuje niekoľko príbehov z relácie. Najnovšie zistenia lekárov však prinášajú nepríjemné dohady o moderátorovom zdraví.

Patrik Herman je okrem televízie aktívny aj v občianskej oblasti. Je členom združenia EUROPACOLON Slovensko, ktoré sa stará o šírenie správ o rakovine a jej liečbe a prevencii. Sám sa zúčastnil viacerých seminárov a prednášok združenia a ľuďom vysvetľoval svoje nepríjemné skúsenosti s týmto vážnym ochorením. V roku 2006 mu totiž po boji so smrteľnou chorobou umrel otec. Neskôr si rovnaká diagnóza vyžiadala aj život jeho milovanej babičky. Práve tieto udalosti sú dôvodom obáv lekárov, ktorí nedávno Hermana vyšetrovali.

Patrik Herman na krste knihy
Moderátor Patrik Herman (42) so svojou mamou na nedávnom krste knihy Skutočné príbehy

V nedávnej minulosti totiž Herman musel navštíviť nemocnicu kvôli intenzívnym bolestiam v oblasti brucha. Lekári mali ihneď dôvod obávať sa najhoršieho, keďže výskyt ochorenia je v jeho rodine častý. Podľa najnovších informácií sa po štvordňovom pobyte na lôžku bude musieť Herman opäť vrátiť do nemocnice kvôli ďalším vyšetreniam. Najhoršie obavy lekárov teda zatiaľ nikto nevyvrátil a ostáva len čakať na ďalšie výsledky.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook, Depositphotos.com