Slovenský moderátor pre nové číslo magazínu Playboy odhalil naozaj všetko. Bez okolkov odpovedal na to, koľko mal v posteli žien aj kedy prišiel o panictvo. Prezradil aj jeho tajný sen – mať dve ženy naraz. 

Dlhoročný moderátor v rádiu Ivan Binďo Bindas má len 35 rokov, no na konte má už vysoké číslo milostných partneriek. Tvrdí, že ich bolo až 75. A každú z nich si vraj pamätá. “Boli obdobia, keď som bol extrémne aktívny, no stalo sa aj to, že som bol bez se*u celý rok! Ja osobne si myslím, že je to normálne a nie je to veľa se*uálnych partneriek za dvadsať rokov se*uálne aktívneho škorpióna,“ dodáva Bindas.

12932869_10208838018283870_7487942176562337077_n
Binďo je moderátorom rádia Európa 2

Moderátor prezradil aj svoju tajnú túžbu. Chcel by si to vyskúšať v trojke, teda s dvomi ženami naraz. “Chcem zažiť ten pocit, ako v posteli súčasne ovládam dve ženy… Nie je to jednoduché. Musí na to byť vhodný čas, situácia a hlavne zostava ľudí,“ otvoril sa Binďo. V novom čísle Playboya si môžete prečítať aj to, kde všade to už vyskúšal. Bohvie, čo by na toto povedal Paľo Habera. Jeho krásna dcéra, Zuzana Haberová, totiž s Binďom vyše roka randila.

Zdroj: topky.sk | Foto: pixabay.com, Facebook / Ivan Binďo Bindas