Známy slovenský podnikateľ a multimilionár sa mal v stredu stať obeťou dopravnej nehody. Počas výletu na bicykli ho totiž neďaleko slovenských hraníc zrazilo auto. Vodič navyše z miesta následne ušiel. Slovenský boháč skončil v nemocnici a krátko na to bol prepustený do domácej liečby.

Patrik Tkáč patrí k najbohatším Slovákom a podľa posledných rebríčkov mu patrí 3. priečka s majetkom v hodnote 840 miliónov eur. Podnikateľ má pritom za sebou finančnú skupinu J&T či Poštovú banku, no aj mnoho ďalších biznisov, ktoré mu vynášajú veľké zisky.

Boháč mal však v stredu poriadnu smolu, keď sa vybral na bicykli za slovenské hranice. V Rakúsku mal totiž podľa informácií portálu Startitup nehodu, pri ktorej do neho narazilo vozidlo. Tkáč vyviazol, našťastie, len s ľahšími zraneniami, s ktorými putoval do nemocnice. Vodič auta, ktoré do neho vrazilo, mu však nepomohol a namiesto toho z miesta ušiel.

Myslím, že som mal šťastie,“ uviedol na margo incidentu. Po lekárskom ošetrení mohol byť prepustený do domácej liečby, kde sa aktuálne zotavuje. Po nehode sa poďakoval lekárom za výbornú starostlivosť a je rád, že sa čoskoro začne venovať opäť rodine, ako aj pracovným povinnostiam. Na Slovensku sa zas v piatok rozhodlo o definitívnom osude opitého šoféra Dušana Dědečka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: startitup.sk │ Foto: FB/Patrik Tkac, Polícia Slovenskej republiky