Kto by to bol povedal?! Dvojica patrila v slovenskom šoubiznise k stabilným párom, pričom si ich fanúšikovia obľúbili a priali im. Slovenský raper však pred pár hodinami prekvapil nečakanou správou, ktorá mnohých priaznivcov zarmútila.

Slovenský raper Momo, vlastným menom Roman Grigely, tvoril dlhé roky pár so svojou manželkou Sandrou. Patrili k ukážkovým dvojiciam, keďže spolu trávili všetky voľné chvíle a radi si na sociálnej sieti odkazovali síce stručné, no milé slová plné lásky.

Ich radosť zo spoločného života sa ešte zdvojnásobila, keď sa im narodila dcérka Preya. Iba pred pár dňami oslávila krásnych päť rokov. O to viac šokujúcejšie bolo vyjadrenie, ktoré pred pár hodinami zverejnil rodák z bratislavskej Petržalky. ,,Mnohí z vás si zaslúžite vedieť, že sme sa rozišli/rozviedli, keďže nás poznáte a priali ste nám po celú tú dobu. Niekedy sa cesty rozídu a neznamená to, že niekto niekomu ubližuje ani praje zlé veci. Práve NAOPAK,“ v úvode oznámil Momo.

Dnes už exmanželia sa však zhodli na tom, že im záleží iba na jednej milovanej osôbke. ,,Pre nás je najdôležitejšia naša dcéra a uisťujem vás, že je šťastná. Všetci sme, aj keď už nie ako pár. Čiže, ak niekto fabuluje alebo potrebuje niekoho osočovať, nech sa vzchopí a hladí si svojho života. My sme sa rozišli v dobrom. Rešpektujte to. Ďakujem. Roman & Sandra,“ dodal raper.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/momo_wlk  |  Foto: Instagram/momo_wlk, Facebook/MOMO, Pixabay