Richard Müller (55) so svojou partnerkou Vandou Wolfovou (45) a synom vycestovali počas víkendu do Maďarska. Avšak to, čo sa im tam prihodilo by nečakali ani v najhoršom sne! Ich spoločnému synovi Markusovi sa priťažilo a dokonca prestal dýchať!

Spevák Richard Müller spolu s partnerkou počas víkendu bojovali o život svojho iba päťročného synčeka Markusa. Počas víkendu v Maďarsku sa mu totiž naozaj zhoršil zdravotný stav a prestával dýchať. Podľa jeho partnerky išlo o agresívnu formu laryngitídy – akútneho ochorenia dýchacích ciest. Keď syn začal mať problémy s dýchaním, rodičia ihneď zalarmovali záchrannú službu. Počas dosť nezrozumiteľného telefonátu (maďarsko-anglicko-nemeckého) im však povedali, že sanitka dorazí o dvadsať minút a do tej doby syn nesmie prestať dýchať.

Všetko však nakoniec dopadlo dobre. Richardov syn sa v poriadku dostal do nemocnice, kde mu bola poskytnutá potrebná pomoc. Avšak na skúsenosť s maďarským zdravotníctvom len tak ľahko nezabudnú. Mama malého Markusa sa posťažovala, že ak chcú zostať matky so svojimi deťmi v nemocnici, musia spať s nimi v jednej posteli v šesťlôžkovej izbe! Skutočne nepríjemná skúsenosť.

Richard Müller so synom Markusom

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram | Ilustračná foto: depositphotos.com