Známy slovenský spevák, ktorý sa do povedomia Slovákov zapísal ešte ako účastník súťaže SuperStar, ohlásil zásnuby! Na romantický krok sa pritom podujal po približne ročnom vzťahu so svetlovláskou Sophie.

Slovenský spevák Samo Tomeček sa zapísal do povedomia divákov už ako účastník speváckej súťaže SuperStar a najnovšie sa pravidelne objavuje ako vokalista v relácii RTVS Milujem Slovensko. Mladý muž ale prekvapil svojich fanúšikov v inej ako kariérnej oblasti.

Na svojom instagramovom profile totiž ohlásil nečakané zásnuby! So svojou láskou Sophie, s ktorou priznal vzťah len minulé leto, tak chce vhupnúť do manželského zväzku už po približne ročnom vzťahu. Pred Sophie mal Samo niekoľkoročný vzťah s partnerkou a manažérkou Kristínou, ktorý ale skončil priateľským rozchodom.

Ani u tejto dvojice zrejme čas nehrá rolu a zaľúbenci do toho vhupli rovnými nohami. Samo zverejnil na svojom profile tieto zaláskované slová: “Vážení a milí, oznamujeme celému svetu, že sa milujeme už dlhší čas. A rozhodol som sa nedávno Sophie požiadať o ruku, lebo je to žena, s ktorou to stojí za to a chcem s ňou stráviť zvyšok môjho života. A predstavte si.. povedala áno. Už to potom iba zopakovať ešte raz v kostole a bude to!! Ďakujeme,” oznámil novinku. Spevákovi a jeho snúbenici srdečne blahoželáme!

Samo Tomeček požiadal priateľku Sophie o ruku
Dvojica si tak zrejme čoskoro povie svoje áno
Zaľúbenci sa zasnúbili po približne ročnom vzťahu

Zdroj │ Foto: Instagram