Slovenský spevák Juraj Hnilica, ktorý sa preslávil vďaka účinkovaniu v jojkárskej šou Československo má talent, prežíva v týchto dňoch neopísateľné chvíle šťastia. Jeho manželka Lucka mu na svet priviedla krásnu dcérku Amáliu. 

Spevák sa s radostnou novinou podelil so svojimi fanúšikmi prostredníctvom sociálnej siete, kde nezabudol zavesiť aj fotky šťastnej rodinky. „Existuje na živote niečo krajšie ako život samotný? Dar, ktorý nedokáže nájsť slová u žiadneho vedca. Prečo práve my? Prečo práve tu? Kto nás sem poslal a za akým účelom?“ stojí v príspevku.

V príspevku na sociálnej sieti sa Juraj Hnilica nezabudol poďakovať svojej manželke a martinskej nemocnici, kde sa mu narodila dcérka Amália. S Luckou má spevák aj ďalšiu, dvojročnú dcérku.

Spevák Juraj Hnilica, ktorý pochádza z Martina, sa síce hudbe venuje už dlhšie, avšak celé Slovensko ho spoznalo až v roku 2015, kedy prišiel skúsiť šťastie do talentovej show. Porotu aj divákov si okamžite získal, postúpil až do finále, kde mu výhra ušla len o kúsok.

Zdroj: facebook.com, youtube.com | Fotofacebook.com, depositphotos.com