Známy športovec prežil pred rokom veľkú bolesť, keď s manželkou prišli o nenarodené bábätko. Pred Novým rokom ale oznámil fanúšikom radostnú správu. Predsa len budú opäť rodičmi!

Známy a úspešný športovec Tomi Kid Kovács prežil pred rokom obrovskú bolesť, keď s manželkou Dominikou prišli o milované bábätko, ktoré kráska nosila pod svojim srdcom. K synčekovi Kristiánovi tak zatiaľ nepribudol súrodenec, no krátko pred Novým rokom má dvojica skvelé správy.

Tomi aj Dominika zdieľali so svojimi fanúšikmi radostnú novinu, že sú opäť tehotní: „Som šťastný ČLOVEK! Pred rokom sme veľmi smútili, keď náš “ anjelik“ nám odišiel do nebíčka, ale určite to malo byť takto!“ teší sa športovec a kamarát Rytmusa.

Krásne slová napísala k záberu s bruškom aj šťastná manželka: „Asi som to trošku prehnala s jedlom počas týchto sviatkov alebo??? Krásne sviatky prajeme všetkým a ako som písala pred rokom, všetko sa pre niečo deje, všetko má svoj význam a po každej búrke výjde slnko, a to každému z nás. Tak preto robte veci najlepšie, ako len viete, buďte pokorní, trpezliví, nikdy sa nevzdávajte a verte, že raz vám to vyjde. Život je ako bumerang: ,,Čo dáš, to dostaneš,“ dodáva Dominika. Rodinke gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/tomikid_official