Pre známeho slovenského športovca nastali Vianoce zrejme už dnes. Od svojej manželky totiž dostal ten najkrajší darček a ako priznal, už o pár mesiacov sa stane druhýkrát otcom…

Nielen u krásnej herečky Mary Bartaloš, ale aj u Kovácsovcov sú zrejme Vianoce už dnes. Tomi Kid Kovács sa spolu s manželkou Dominikou pochválili na sociálnej sieti tou najkrajšou novinkou na svete. O pár mesiacov sa totiž stanú rodičmi už po druhýkrát a k ich synčekovi tak pribudne súrodenec. Svoje šťastie opísal profesionálny boxer vedľa krásnej fotky ultrazvuku ich pokladu: „Najkrajšia fotka, ktorú som dnes dostal od mojej milovanej Dominiky. Kristiánko sa opýtal: Maminka a čo je to, chlapec alebo dievčatko? To ešte nevidieť, Kristiánko. Lebo vyzerá to trochu ako nejaké zvieratko. Deti sú fantastické,“ píše naradostený športovec.

K jeho slovám sa pridala aj manželka Dominika: „Tak a už sme štyria,“ zavesila na svoj profil. Z bábätka na ceste sa okrem rodiny tešia aj ich známi a fanúšikovia. Medzi gratulantami nechýba ani Rytmus, ktorého Tomi trénuje na pripravovaný boxerský zápas proti Marpovi, s ktorým sa postavia do ringu 27.12. Hneď po raperovi sa pridala aj Jasmina so slovami: „Gratulujeeeem„. Rytmus sa pritom len nedávno rozhodol súdiť s bulvárom práve kvôli nepravdivej informácii o Jasmininom tehotenstve. Šťastným rodičom blahoželáme!

Tomi Kid Kovács a jeho manželka Dominika čakajú druhé dieťa
Pár sa s radostnou správou pochválil na sociálnej sieti
Zablahoželal mu aj Rytmus, ktorého trénuje na boxerský zápas

Zdroj | Foto: Instagram