Známy spevák jednej z najlegendárnejších chlapčenských kapiel všetkých čias je v slzách. Jeho život totiž zasiahla zdrvujúca správa, ktorú nečakal ani v najhoršom sne. Manželka prišla o ich bábätko v 6. mesiaci tehotenstva…

Nick Carter (38), známy spevák z chlapčenskej kapely Backstreet Boys, má zlomené srdce. Potom, ako sa dozvedel jednu z najhorších správ vo svojom živote, ostal v slzách. Jeho milovaná manželka Lauren Kitt už po druhýkrát potratila ich bábätko. Tentokrát však bola v 6. mesiaci tehotenstva a dievčatko tak malo prísť na svet už o tri mesiace. Nick pritom nedávno čelil škandálu a obvineniu zo znásilnenia od Melissy Schuman, ktorá tvrdí, že ju tak pripravil o panenstvo.

Zarmútení rodičia zverejnili smutnú správu na svojom Twitter profile: “Boh nám dopraj mier v tomto čase. Naozaj som sa tešil na to, že sa s ňou o tri mesiace stretnem, mám zlomené srdce,” zveruje sa Nick, ktorý najprv pre tragickú udalosť zrušil najbližší koncert, no napokon sa odhodlal pred fanúšikov vystúpiť aj napriek smútku.

Spevákovi už vyjadrili sústrasť kolegovia z brandže aj neznámi fanúšikovia. Manželia už spoločne vychovávajú malého synčeka Odina, ktorému tak mala do života pribudnúť sestrička. Manželka Lauren sa sťažovala na kompllikácie aj pri predchádzajúcich tehotenstvách a kvôli riziku musela väčšinu času preležať v posteli.

Nick so svojím synčekom Odynom

Zdroj: metro.co.uk, Twitter │ Foto: Instagram