Prípad zavraždenej Violy († 34) pobúril a zarmútil celé Slovensko. Mladá a krásna žena prišla o život obzvlášť brutálnym spôsobom. O zavraždenej kráske teraz prehovoril aj známy spevák, ktorý s ňou v minulosti dokonca tvoril pár!

Ohavná vražda mladej Violy otriasla celým Slovenskom, ktoré sa obáva toho, že vrah stále behá po slobode. Mladá krásna modelka prišla o svoj život obzvlášť trýznivou smrťou a posledné chvíle života doslova pretrpela. O zavraždenej sa rozhodol prehovoriť známy spevák Robo Opatovský (47), ktorý s ňou v minulosti dokonca tvoril pár.

Robo je z vraždy milej ženy, ktorá bola vždy pozitívna a veselá, úplne zdrvený: “Je to hrozné. Som z toho úplne mimo. Napísal mi spoločný známy, že sa stala tragédia,” približuje pocity pre Plusku. Spevák priznal, že pred 13 rokmi boli s Violou pár mesiacov partnermi. Ich vzťah sa však rozpadol po približne pol roku, keďže mladučká modelka veľa cestovala do zahraničia a dvojici tak neostávalo veľa spoločného času.

Napriek rozchodu ale ostali v kontakte na sociálnych sieťach a z času na čas si napísali. Naposledy sa stretli pred vyše rokom, keď ju Robo plánoval obsadiť do jedného z klipov. To, prečo ktosi zavraždil práve Violu, nedokáže pochopiť: “Neviem si to predstaviť, čo sa tam mohlo stať a v akej konštelácii. Je to obrovská záhada,” dodáva na záver. Na jej pohreb síce nedorazil, no smrť bývalej lásky ho veľmi zasiahla a viac sa už k bolestivej téme nechcel vyjadrovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Violu zavraždili ohavným spôsobom
Pred rokmi tvorila pár aj so spevákom Robom Opatovským

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Viola M., Oro By Unique – 24K Gold Henna, Robo Opatovsky