Louis Tomlinson sa celému svetu dostal do povedomia ako člen chlapčenskej skupiny “One Direction”. V kariére dosahovali spoločne nevídané úspechy, no od minulého týždňa si mladý spevák prechádza peklom. Jeho najdôležitejšia a najvzácnejšia osoba totižto naposledy vydýchla. 

[sociallocker]Louis Tomlinson 7. decembra 2016 prišiel o svoju milovanú matku Johannah, ktorá podľahla agresívnej forme leukémii. Táto smutná správa sa dotkla mnohých sŕdc po celom svete, reagovali na ňu nielen jeho verní fanúšikovia, ale aj členovia zo skupiny. Niall Horan mu odkazuje, že tu je pre neho a spomína na to, aká úžasná bola jeho matka.

l2

Azda najväčším prekvapením bol status, ktorý mu venoval bývalý člen z “One Direction”. Zayn Malik, ktorý sa vrhol na sólovú kariéru a opustil skupinu, sa modlí za celú rodinu.

l3

Aj napriek tejto veľkej strate sa mladý spevák odhodlal vyjsť pred publikum a zaspievať svoju novú pieseň. Toto vystúpenie venoval svojej nebohej matke, ktorá by nemohla byť v ten deň na neho viac pyšnejšia. Svoje emócie z toho večera napísal aj na svoj Twitter, v ktorom ďakuje za neskutočnú podporu.

l1

Foto: Instagram, Twitter | Zdroj: dailymail.co.uk
[/sociallocker]