Známy spevák prežíva veľkú bolesť: Jeho manželka znova potratila!

Dátum:

Známy spevák jednej z legendárnych chlapčenských kapiel prežíva mimoriadne náročné obdobie. S manželkou sa tešili na nového člena rodiny a pripravovali sa na verejný oznam vo veľkom štýle. Prišla však tvrdá rana osudu, keďže spevákova polovička napokon o bábätko prišla.

Spevák obľúbenej kapely Westlife Kian Egan s manželkou Jodi Albert prišli o bábätko. Veľmi sa tešili na nového člena rodiny, pričom chceli počkať, kým bude tehotenstvo trvať dlhšie ako tri mesiace. Známa brunetka na sociálnej sieti dokonca zverejnila záber s manželom, pričom jej jedna z fanúšičiek napísala, že pod srdcom zrejme nosí bábätko.

Podľa jej slov by sa možno urazila, no komentár neznámej ženy bol pravdivý. Anglická herečka sa nevedela dočkať, kedy túto novinku oznámi svetu, no v 9. týždni napokon potratila. Jodi sa rozhodla svojim priaznivcom prezradiť, že v priebehu posledného 3,5 roka išlo o druhý potrat, ktorý bol pre ňu ďalšou tvrdou ranou.

Herečka zároveň manželovi poďakovala za lásku a obrovskú podporu v tých najťažších chvíľach, ktorými si žena môže prejsť. Dvojica sa chce momentálne sústrediť na výchovu ich troch detí, 10-ročného syna Kou, 6-ročného Zekeyho a 4-ročného Cobiho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/jodialbert  |  Foto: IG/jodiaalbert, kianegan, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...