Známy spevák legendárnej britskej rockovej kapely priznal smutnú správu. Po dvanástich spoločných rokoch sa rozvádza so svojou milovanou manželkou. Dvojica tvorila pár až 22 rokov a momentálne aj naďalej spoločne vychovávajú svojich dvoch synov. 

Britský spevák Noel Gallagher z legendárnej kapely Oasis prežíva v týchto týždňoch náročné obdobie. Ako sa len pred pár dňami prevalilo, jeho 12-ročné manželstvo so Sarou MacDonald je v troskách a dvojica sa rozvádza.

Podľa informácií TheSun mal rozvod potvrdiť samotný hudobník. „Noel Gallagher a Sara MacDonald potvrdzujú, že sa rozvádzajú. Aj naďalej sa budú starať spoločne o deti, ktoré zostávajú ich prioritou. Zároveň žiadajú médiá, aby v týchto chvíľach rešpektovali súkromie ich aj celej rodiny,“ odkázal.

Dvojica sa spoznala ešte v roku 2000 v nočnom klube na Ibize. Po jedenástich rokoch sa rozhodli povedať si svoje áno. Aktuálne vychovávajú 15-ročného syna Donovana a 12-ročného Sonnyho. Spevák sa už mal dokonca odsťahovať z ich spoločného domu. Pre hudobníka sa tak skončilo v poradí druhé manželstvo. Rozvod po 26 rokoch priznala v decembri aj slávna speváčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, FB/Noel Gallagher