Známy športovec prežil minulý rok spolu s manželkou strašné chvíle. Počas návštevy u známych spadla ich dcérka do bazéna a po neúspešnom oživovaní, bohužiaľ, zomrela. Rok po tragédii však majú rodičia obrovský dôvod na radosť.

Známy športovec, americký lyžiar Bode Miller prežil minulý rok strašné chvíle. So svojou manželkou Morgan počas návštevy u známych museli ratovať svoju dcérku Emeline, ktorá tu spadla do bazéna. Napriek veľkej snahe záchranárov sa ju, žiaľ, nepodarilo zachrániť a 19-mesačné dieťatko zomrelo. Manželia tiež prišli o ďalšie dieťa v roku 2013, keď Morgan potratila.

V desivom období tragického úmrtia Emeline už ale bola Morgan tehotná a krátko na to sa im narodilo ďalšie dieťatko. Dnes vychováva 41-ročný športovec štyri deti a svetu oznámili ďalšiu neuveriteľne radostnú novinku. Po ťažkom období čakajú dvojičky! „S radosťou a vzrušením oznamujem, že čakáme chlapčekov dvojičky. Odkedy som sa zoznámila s manželom, vždy chcel chlapčekov dvojičky. Od začiatku tohto tehotenstva vieme, že k tomuto zázraku priložila nejako rúčky Emmy,“ napísali dojímavé slová na Instagrame. Rodinke blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/morganebeck