Bývalý superstárista má ťažké srdce na markizácku reláciu Chartshow.

Exsuperstáristu Roba Šimka (26) poriadne nahnevalo správanie zo strany relácie Chartshow. Spevák sa mal totižto ako hudobný hosť spoločne so skupinou SilBand objaviť v časti slovenské národné hity poslednú stredu. No jeho vystúpenie Markíza jednoducho vystrihla a v danej časti sa vôbec neobjavil. Najviac ho mrzí to, že kvôli tomuto natáčaniu odmietal iné kšefty, čím prišiel aj o peniaze. Aj v Markíze vraj preplatili iba cestovné.

Kvôli natáčaniu odmietli inú prácu

Spevák a rovnako aj kapela SilBand svoje vystúpnie v šou avizovali aj vopred na sociálnej sieti. Preto je pochopiteľné že on, jeho rodina, kamaráti i fanúšikovia zostali prekvapení, keď tam Roba neuvideli. “Stalo sa čo sa stalo, ale vysvetlenie ja neviem, tak Vás pekne prosím, pýtajte sa na to produkcie danej relácie, ale fakt neotravujte tým nás,” napísal nahnevane na sociálnej sieti. Vystúpenie bolo podľa jeho slov skvelé a dokonca vraj dostali nevynútené Standing ovation. “Škoda, že už to nikdy neuvidíte, ale minimálne pieseň s pár fotečkami a neskôr možno aj s klipom určite zverejníme,” dodáva nešťastne Šimko. Robo na otázku, čo vlastne v šou zahrali odpovedal takto: “Ich zvučku Final Countdown, ale v slovenskej verzii. Dokonca aj premostili na to a zrazu išli tlačiť kapustu. A to doslova“.

Skupina aj Robo situáciu riešili na sociálnej sieti

Kapela SilBand, ktorá vystupovala spolu so Šimkom tiež neskrýva hnev. Reklamy vraj dostali prednosť. Bohužiaľ, ako sme sa dnes dozvedeli, dĺžka relácie je striktne časovo obmedzená, a keďže reklamy dostali prednosť pred umeleckým výkonom, museli nás bohužiaľ vynechať z vysielania. Keďže sme do relácie boli pozvaní ako špeciálny hosť (mimo rebríčka), tak nás bolo asi najjednoduchšie neodvysielať. Veľmi sme sa tešili a vôbec sme nepočítali s tým, že takáto situácia môže nastať,” zareagovali hudobníci.

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook, YouTube