Známy YouTuber, ktorý nemal ani 30 rokov, je mŕtvy. Polícia našla jeho telo po niekoľkodňovom pátraní. Mladý muž pritom krátko pred smrťou zverejnil desivé video, v ktorom odhalil svoj zlý psychický stav.

Známy YouTuber s prezývkou Etika (vlastným menom Desmond Amofah) je mŕtvy. Len 29-ročného mladého muža, ktorý sa živil prevažne hraním hier pre fanúšikov, objavila polícia podľa informácii denníka Mirror v New Yorku v rieke. Jeho telo našli potom, čo po ňom 6 dní pátrali.

YouTuber, ktorý mal vyše 300-tisíc fanúšikov na Twitteri a 250-tisíc fanúšikov na Instagrame, pritom zverejnil pred záhadným zmiznutím takmer 8-minútové video, v ktorom sa počas prechádzky ulicami všetkým ospravedlňoval so zlomeným hlasom. Priznal tiež myšlienky na samovraždu ako aj to, že trpí psychickými problémami. Podobnými rečami vystrašil fanúšikov aj v minulosti, no tentokrát sa všetko skončilo tragicky. Mladým ľuďom odkazuje, aby nepoužívali príliš často sociálne siete, ktoré ho mali podľa vlastných smutných slov doslova zničiť. Úprimnú sústrasť rodine.

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Instagram/Etika, YouTube/Jay SD